Kierownik Stacji Kontroli Pojazdów

Warszawa, PL, 02-673

Główne Obszary:  Kontrola Pojazdów (SKP)
Poziom doświadczenia:  Doświadczeni profesjonaliści (doświadczenie powyże
Typ umowy:  Umowa na czas określony (również próbny)
Pełny Etat / Częśc Etatu:  Pełny Etat
Ilość godzin tygodniowo:  40
Czy Praca Zdalna?:  Stacjonarna
Numer Formularza:  1257
Data opublikowania:  5 wrz 2024

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.

Praca w Gdańsku na Stacji Kontroli Polazdów DEKRA.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie SKP zgodnie ze standardami DEKRA
  • przeprowadzanie badań technicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • reprezentowanie wobec organów nadzoru
  • dbałość o satysfakcję klienta oraz wizerunek SKP i firmy

Nasze wymagania

  • uprawnienia diagnosty samochodowego
  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywność, otwartość

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dostęp do platformy szkoleniowej
  • pracę spółce będącej światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa oraz specjalistycznych usług dla branży Automotive i przemysłu

Bezpieczeństwo to wiedza i pasja – dlatego Ty również możesz na nas liczyć jako na pracodawcę, a my zapewniamy bezpieczeństwo w Twoim życiu. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, dodatkowych benefitów, zapewniamy również możliwość samodzielnej pracy i przejęcia odpowiedzialności już na wczesnym etapie. Stawiamy na wiele różnorodnych możliwości kariery i inwestujemy w Twój dalszy rozwój.